formularz kontaktowy

imię

email

telefon

od

do

treść wiadomości

  Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

 

DrugiDom Cafe Cardamon

Witaj Podróżniku! Pierwszy raz w mieście czy może odwiedzasz nałogowo Gorzów? Zapraszam.. czuj się jak u siebie.. Lokalizacja hostelu to centrum. Pobliskie kawiarnie, puby i kino uzupełnią naszą ofertę, bowiem u nas poczujesz się jak w domu. Przyjazna atmosfera powstaje tu z ciekawości świata.. tu spotykają się ludzie z różnych stron by móc niejednokrotnie porozmawiać o rzeczach dla nich ważnych i ciekawych. Jeśli przyjechałęś zwiedzić Gorzów to właśnie usytuowanie hostelu pozwoli Ci na szybkie przemieszczenie się w dowolną stronę lub poza granice miasta. Współtworzymy to miasto, tutaj dowiesz się wielu ciekawostek na jego temat a po udanym dniu nabędziesz karnety na basen, saunę czy siłownię. Dla wędrowców zakłądających dłuższy pobyt przewidujemy zniżki. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel 602-537-229 lub na maila zakret@krzyk.pl

Jak w domu

Sami lubimy podróże... dbamy zatem aby miejsce czasem dalekie od domu zarazem było bliskie. 
 Nie zabraknie też miejsca dla osób chcących zrelaksować się w ciszy i spokoju. Hostel posiada całkiem sporą biblioteczkę i dostęp do internetu bezprzewodowego (Wi-Fi)ogródek grilowy,parking i salon z kominkiem. Na super tajne rzeczy i cenne dokumenty posiadamy osobny schowek.
Dla "ciepluchów" specjalny zestaw skarpet wełnianych, aby zmeczone nogi mogły odpocząć od drogi i butów. Pokoje 2, 3, 4, 5, 6,8 osobowe zamykane .
www.hostelgorzow.com
www.hostelgorzow.com.pl
www.hostelgorzow.eu

 
Gorzów Wielkopolski DrugiDom Cafe Cardamon Noclegi Strony www dla obiektów noclegowych